Opinie pacjentów

Wreszcie udało mi się zrzucić zbędne kilogramy! Przymierzałam się do tego wielokrotnie, bez rezultatu. Kolejne wizyty u pana Adriana motywowały mnie do stosowania diety. Teraz chodzi również o to, że nauczyłam się inaczej odżywiać. Dodatkowym bonusem jest dla mnie fakt, że raz w tygodniu mogę sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, ale... ciasta, które tak uwielbiałam, już niespecjalnie mi smakują i wcale za nimi nie tęsknię.

Basia

Poznaj inną historię

Zrzuciłem ponad 40 kg tłuszczu

Moja przygoda z odchudzaniem zaczęła się w maju. To był moment, w którym powiedziałem sobie jasno: „Musisz o siebie zadbać! Musisz zmienić to, co tak długo było dla Ciebie utrapieniem i bolączką – wygląd”. Niestety fizyczność, która mi towarzyszyła przez wiele lat nie była pomocna w życiu.

czytaj więcej

Nigdy wcześniej nie czułam się tak lekko i kobieco!

  • Kobieta
  • 24 września, 2014

Trafiłam do Pana Adriana wiosną. Pragnienie wyglądania pięknie i szczupło latem zmotywowało mnie do odwiedzenia dietetyka. Jednak to była jedna z wielu przyczyn! Postanowiłam zadbać o swoje zdrowie przede wszystkim z powodu kilku chorób, z którymi się zmagałam (nadciśnienie, podwyższony cholesterol, wieńcówka).

Sylwetka przed terapią żywieniową

Byłam świadoma, że główną przyczyną tych przypadłości jest zła dieta i tryb życia jaki prowadziłam. Na początku nie wierzyłam, że się uda, jednak złe samopoczucie i kobiece kompleksy zmotywowały mnie do zrobienia pierwszego kroku, z czego obecnie jestem niesamowicie dumna! J

Nie było łatwo, ponieważ jestem z zawodu nauczycielką i bardzo ciężko było utrzymać regularność spożywania posiłków. Poza tym ciągłe pokusy, które na mnie czyhały wcale, a wcale mi nie pomagały. Jednak dzięki konsekwencji i uporowi zmieniłam się nie do poznania! Jeśli ktoś wcześniej powiedziałby mi, że z dnia na dzień porzucę słodycze, jasne pieczywo i kilka innych produktów, których odmówić sobie nigdy nie potrafiłam stwierdziłabym, że jest szalony! J Teraz wiem, że wszystko jest możliwe! Z pomocą Pana Adriana wszystko jest do zrealizowania! Byłam w szoku, że JEDZĄC TAK DUŻO CHUDNĘ! Nie byłam ani minuty głodna, a schudłam ponad 19 kg! Co więcej, odkryłam całe mnóstwo smaków, których wcześniej nie znałam.

Bardzo żałowałam, że nie trafiłam do Pana Adriana wcześniej, ale lepiej późno, niż wcale! J Każdy kto chce zmienić tryb życia na zdrowszy, pozbyć się wszelkich kompleksów, porzucić złe nawyki żywieniowe, zrzucić zbędne kilogramy i poprawić stan swojego zdrowia powinien przyjść po poradę do Pana Adriana, ponieważ to bardzo kompetentny i sympatyczny człowiek, ale co najważniejsze – to nie tylko dietetyk kliniczny, a przede wszystkim nauczyciel zdrowego odżywiania. Zakorzenił we mnie nawyki, za które jestem mu bardzo wdzięczna!

Nie dość, że moje ciało zrobiło się dwa razy mniejsze i piękniejsze, to poprawiły się wszystkie wyniki badań laboratoryjnych! Zyskała również moja rodzina, gdyż wprowadziłam zasady zdrowego odżywiania do ogniska domowego!

Dopiero teraz wiem, że żyję! Czuję się pięknie i kobieco! Życie nabrało niesamowitych kolorów! Polecam każdemu!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Adrian Kowalewski - ZnanyLekarz.pl